Poemaiused on pahatihti tervistkahjustavad

Selleks, et kaupmehed lemmikloomade maiusi oma poodi müügile võtaksid, peavad need olema soodsad, head välja nägema, pikalt säilima ja lemmikloomale maitsema. Kõik need nõudmised on sundinud  lemmikloomade maiuste tootjaid kasutusele võtma tervistkahjustavad lisaained.  Koerad, eriti kassid, on kitsalt kohanenud lihasööjad ja nende ainevahetus ei ole kohanenud toksilisi aineid kahjutustama. Keemilised säilitus-, värv- ja maitseained põhjustavad lemmikloomadel ainevahetuslikku stressi ning pideval kasutamisel põhjustavad tõsiseid terviserikkeid. Pahatihti on selleks lekkiva soole sündroomi teke.

 

 

 

 

Loomavanemad kurdavad sageli, et nende lemmik ei talu kana. See on seletatav asjaoluga, et vabrikukanad on toiduainetööstuse üks soodsamamaid toormeid. Tulenevalt kasutatakse kana ka väga sageli lemmikoomatoitude valmistamisel. Kuivtoitude valmistamisel kasutatav kuumkuivatamine muudab selle toorme aga kehavõõraks. See omakorda viib pahatihti toiduallergia tekkimiseni.

Arvestades eeltoodut, pakume hoolivatele lemmikloomapidajatele KÜLMKUIVATATUD PARDISÜDAMEID

Nende valmistamisel ei kasutata keemilisi lisaaineid. Pika säilimise tagamiseks eemaldatakse nendest mikroobide kasvuks vajalik vesi. Tavaliselt on loomses toormes ligikaudu 70% vett. Vee eemaldamisel külmkuivatamise teel muutub toode väga rikastatuks loomseks maiuseks ja tagab selle suurepärased maitseomadused. Samuti ei riku külmkuivatamine toorme naturaalsust ja tervislikkust.

 

Sinu toortoidu asjatundja
ja lemmikloomaarst
dr. Kenno Ruul

 

 

 

………….ÖKOMAIUS TUNDLIKELE LEMMIKLOOMADELE

 

 


 

 

……..ASJATUNDJA ABI

 

 


 

 

 

 


 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga