۞ 

.

CBD-õli ehk kannabidiooliõli on toidulisand, mida saadakse kanepitaimest;

CBD-õli saab kasutada väga erinevatel eesärkidel.

Siin on mõned peamised põhjused, miks sa võiksid kaaluda CBD-õli kasutamist:

 

    • Valu leevendamine: CBD-õli aitab leevendada lemmikloomadel valu, sealhulgas liigesevalu, lihasvalu või põletikulist valu. CBD-l on põletikuvastased omadused, mis võivad aidata vähendada põletikku ja seeläbi leevendavad valu.
    • Ärevuse ja stressi vähendamine: Mõned lemmikloomad võivad kogeda ärevust, hirmu või stressi erinevate olukordade, nagu müra, reisimise või eraldatuse tõttu. CBD-õli võib aidata rahustada lemmiklooma närvisüsteemi ja vähendada ärevust ning stressi.
    • Seedimise toetamine: CBD-l on seedimist soodustav toime, aidates vähendada seedetrakti probleeme, nagu iiveldus, oksendamine või isutus. See võib olla eriti kasulik lemmikloomadele, kes kannatavad seedetrakti häirete, seedetrakti põletiku või söögiisu probleemide all.
    • Epilepsia leevendamine: CBD-õli on uuritud ka epilepsia leevendamiseks lemmikloomadel. Mõned uuringud on näidanud, et CBD võib aidata vähendada epilepsiahoogude sagedust ja intensiivsust koertel.

 

Oluline on märkida, et CBD-õli mõju lemmikloomadele on erinev, ning enne CBD-õli kasutamist lemmikloomadel on oluline konsulteerida loomaarstiga. Loomaarst annab teile täpsemat teavet CBD-õli kasutamise eeliste ja riskide kohta, arvestades teie konkreetse lemmiklooma tervislikku seisundit ja vajadusi. Lisaks on oluline kasutada kvaliteetset CBD-õli, mis on spetsiaalselt formuleeritud ja mõeldud lemmikloomadele. 

 

 


.

.

.

.


.

.

ANNUSTAMISEST

.

.

.

 

=

.


.

.

.

.


.

.

KUI TEIL TEKKIS RAVIKANEPI OSAS KÜSIMUSI,

siis vastan neile meeleldi  Messengeris

.

.