Kassid elavad ainult heade inimeste juures!

Miks ma olen enamuse oma ärvelolekuajast pühendanud kasside toortoitmise edendamisele? Sest ma usun, et kassid päästavad maailma! Inimeste argielu tänapäeval on väga kiire ja pingeline. Eriti halb on olukord suurtemates linnades. Pidevad argimured hoiavad meid oma küüsis ja me ei suuda õhtul rahuneda. Pahatiti kaasnevad sellega ka unehäired ja masendus… Uuringud on näidanud, et tõsist stressi põeb iga kolmas meie hulgas!

Pole midagi paremat kui õhtul koju tulles, kui pea on pulki täis, võtta kass kõhu peale ja nautida tema nurrumist! Kasside nurrumine on erakordne fenomen. Väidetavalt tekitab see süvamassaaži ja leevendab ka kõige varjatuma stressi meie kehas.

 

Kassiravi

 

Me oleme üsna halvasti kohanenud eluga linnas. Et sellise linnaeluga siiski hakkama saada, otsime me igal võimalusel kontakti loomulikkuse ja loodusega. Kassid, kelle suured sugulased looduse kuningad, pakuvad selleks suurepärase võimaluse. Nende loomuses on palju salajast iseteadlikust ja loomulikku rahulikkust. Pelgalt nende seltskonnas viibides rahuneb häiritud meel väga kiiresti. Seda kutsutakse ka kassiraviks.

Laialt levinud on ka arvamus, et tegelikult valivad kassid ise, kelle juurde elama minna. Lisaks toidule ja peavarjule peavarjule peavad korras olema ka omavahelised suhted. Varjatud vaevustega kassid pole sotsiaalsed, nad hoiavad omaette või muutuvad agressiivseks. Paraku ei oska isegi kõige hoolivamad kassivanemad seda pahatihti märgata, sest kassid ei kurda oma vaevustest inimkeeles.

Lõpuks anname teada, et otsime oma meeskonda kassisõpradest asjatundjaid, kelle jaoks ülaltoodu korda läheb ja kes on nõus kasside heaolu nimel tõsiselt panustama. Vaata ka kes me oleme ja millega me tegeleme.

 

Rahulikku meelt soovides,
ettevõtja ja kassiarst
Kenno Ruul

 

 

 

5 thoughts on “Kassid elavad ainult heade inimeste juures!

  1. Tere, uurin siit saidilt igaks juhuks, et ehk leidub mõni tore inimene, kes otsib endale seltsilist kassikest. Mul on mure nimelt enda õe kassiga, kes on 1 aastane kiisupreili, elab hetkel Viimsi, kuid peatselt elumuutuse tõttu ei saa kuidagi kiisut endale jätta mis on väga kurb. Mina ise suure kassisõbrana võtaksin hea meelega selle armsakese endale kuid minul kahjuks kodus kaks vanurist nurrujat juba olemas, kellest üks on väga pelglik ning lisaks äsja tuvastati tal ka alanud neerupuudulikkus, seega ei oleks mul oma kiisusid säästa soovides võimalik õe kassikest kuidagi aidata. samas muretsen pea iga päev selle kiisu saatuse pärast. Väga tahaks aidata aga keegi justkui ei soovi enam sellist 1 aastast kassikest endale võtta. Ehk leidub siitkaudu selline inimene/perekond, kellele pakuks kiisuke seltsi ja olla suureks sōbraks vōi juba olemasolevale kiisule kaaslaseks võtta. Kiisutüdruk on tubane kassike, elab hetkel Viimsis, harjunud liivakastiga ja sööb kenasti igat kassitoitu mis ette antakse. Ehk on kellegi koduses pesas temale armas kohake ootamas. Saan temast soovi korral saata ka paar pildikest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga