Kassid elavad ainult heade inimeste juures!

Miks me oleme enamuse oma ärvelolekuajast pühendanud kasside toortoitmise edendamisele? Sest me usume, et kassid päästavad maailma! Inimeste elu tänapäeval on väga kiire ja pingeline. Eriti halb on olukord suurtemates linnades. Pidevad argimured hoiavad meid oma küüsis ja me ei suuda õhtul rahuneda. Pahatiti kaasnevad sellega ka unehäired ja masendus… Uuringud on näidanud, et tõsist stressi põeb iga kolmas meie hulgas!

Pole midagi paremat kui õhtul koju tulles, kui pea on pulki täis, võtta kass kõhu peale ja nautida tema nurrumist! Kasside nurrumine on erakordne fenomen. Väidetavalt tekitab see süvamassaaži ja leevendab ka kõige varjatuma stressi meie kehas.

 

Kassiravi

 

Me oleme halvasti kohanenud eluga linnatingimustes. Et sellise linnaeluga siiski hakkama saada, otsime me igal võimalusel kontakti loomulikkuse ja loodusega. Kassid, kelle metsikud sugulased on ju looduse kuningad, pakuvad selleks suurepärase võimaluse. Nende loomuses on palju salajast iseteadlikust ja loomulikku rahulikkust. Pelgalt nende seltskonnas viibides rahuneb häiritud meel väga kiiresti. Seda kutsutakse ka kassiraviks.

Laialt levinud on ka arvamus, et tegelikult valivad kassid ise, kelle juurde elama minna. Lisaks toidule ja peavarjule peavarjule peavad korras olema ka omavahelised suhted. Varjatud vaevustega kassid pole sotsiaalsed, nad hoiavad omaette või muutuvad agressiivseks. Paraku ei oska isegi kõige hoolivamad kassivanemad seda pahatihti märgata, sest kassid ei kurda oma vaevustest inimkeeles.

Lõpuks anname teada, et otsime oma meeskonda kassisõpradest asjatundjaid, kelle jaoks ülaltoodu korda läheb ja kes on nõus kasside heaolu nimel tõsiselt panustama. Vaata ka kes me oleme ja millega me tegeleme.

 

Rahulikku meelt soovides,
ettevõtja ja kassiarst
Kenno Ruul

 

 

 

5 thoughts on “Kassid elavad ainult heade inimeste juures!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*